"Sean Baker"
HD The Florida Project (2017) 2017 7.6
The Florida Project (2017)
The Florida Project (2017)

The Florida Project (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Florida Project (2017)
HD
IMDb: 7.6
111 min

Me ngjarjet që ndodhin gjatë një vere, filmi flet për Munin gjashtë-vjeçare me zhvillim të parakohshëm, teksa ajo vrapon me mamanë e saj rebele por të kujdesshme, dhe që jeton…

Country:
Genre: Dramë