"Sean McNamara"
HD Mighty Oak (2020) 2019 N/A
Mighty Oak (2020)
Mighty Oak (2020)

Mighty Oak (2020)

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Mighty Oak (2020)
HD
IMDb: N/A
N/A

Në vitet që pasuan nga humbja e vëllait të saj vokalist në një aksident me makinë, në jetën e saj vjen një talent në kitarë, i cili lë të spekulohet…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Spare Parts (2015) 2015 7.3
Spare Parts (2015)
Spare Parts (2015)

Spare Parts (2015)

Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Spare Parts (2015)
HD
IMDb: 7.3
114 min

Katër studentë latinë gjimnazi krijojnë një grup robotike. Pa eksperiencë, me 800 dollarë, pjesë të përdorura makinash dhe një ëndërr, kjo skuadër e dërrmuar konkurron ndaj shkollës më të mirë…

Country: ,
Genre: Dramë
HD Soul Surfer (2011) 2011 7.0
Soul Surfer (2011)
Soul Surfer (2011)

Soul Surfer (2011)

Dramë Familjar  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Soul Surfer (2011)
HD
IMDb: 7.0
112 min

Sërfistja adoleshente Betani Hemillton tejkalon peripecitë dhe frikën e rikthimit në ujë pasi humbi krahun e majtë nga një sulm peshkaqeni.

Country:
HD The Miracle Season (2018) 2018 6.5
The Miracle Season (2018)
The Miracle Season (2018)

The Miracle Season (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Miracle Season (2018)
HD
IMDb: 6.5
101 min

Pas një tragjedie që ndodh në një ekip volejbolli vajzash, skuadra duhet të përpiqet të bashkohet përsëri dhe së bashku me trajneren e tyre të luftojnë për kampionatin shtetëror të…

Country:
Genre: Dramë
HD Aliens Ate My Homework (2018) 2018 4.6
Aliens Ate My Homework (2018)
Aliens Ate My Homework (2018)

Aliens Ate My Homework (2018)

Aventurë Familjar Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Aliens Ate My Homework (2018)
HD
IMDb: 4.6
90 min

Alienë të llojeve të ndryshme zbarkojnë në Tokë dhe fati i planetit është në duart e dy fëmijëve të vegjël.

Country:
HD Field of Lost Shoes (2015) 2015 5.7
Field of Lost Shoes (2015)
Field of Lost Shoes (2015)

Field of Lost Shoes (2015)

Aksion Dramë Histori Luftë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Field of Lost Shoes (2015)
HD
IMDb: 5.7
96 min

Bazuar në Luftën Civile në Amerikë, me kulm në betejën e Nju Marketit. Një grup kadetësh adoleshentë duhet të vendosin se për kë dheçfarë do luftojnë.

Country: