"Sean Patrick O'Reilly"
HD Howard Lovecraft & the Frozen Kingdom (2016) 2016 5.8
Howard Lovecraft & the Frozen Kingdom (2016)
Howard Lovecraft & the Frozen Kingdom (2016)

Howard Lovecraft & the Frozen Kingdom (2016)

Animuar Familjar  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Howard Lovecraft & the Frozen Kingdom (2016)
HD
IMDb: 5.8
83 min

Pasi viziton të atin në psikiatrinë e Arkhamit, i riu Hauard Lovkraft padashur përdor Nekronomikonin legjendar për të hapur një portal drejt një bote të çuditshme të ngrirë që gëlon…

Country:
HD Pixies (2015) 2015 5.4
Pixies (2015)
Pixies (2015)

Pixies (2015)

Animuar Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Pixies (2015)
HD
IMDb: 5.4
78 min

Fisi i Piksive mallkon Xho Bekun pasi ai lëndon pa dashur një nga djemtë e mbretit. Atij i ecën çdo gjë ters madje dhe me dashurinë e jetës së tij….

Genre: Animuar, Komedi