"Sebastián Lelio"
HD Gloria Bell (2018) 2018 6.3
Gloria Bell (2018)
Gloria Bell (2018)

Gloria Bell (2018)

Dramë Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Gloria Bell (2018)
HD
IMDb: 6.3
102 min

Një grua e lumtur e ndarë kalon netët e saj duke kërcyer, duke u kënaqur në klubet e Los Anxhelos. Ajo së shpejti fillon një romancë të re të mbushur…

Country: ,
HD Disobedience (2017) 2017 6.6
Disobedience (2017)
Disobedience (2017)

Disobedience (2017)

Dramë Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Disobedience (2017)
HD
IMDb: 6.6
114 min

Një grua kthehet në komunitetin e saj ortodoks hebre, të cilën të gjithë e shmangin për shkak të tërheqjes së saj ndaj një mikeje të fëmijërisë. Por pasionet e tyre…

Country: , ,
HD A Fantastic Woman (2017) 2017 7.2
A Fantastic Woman (2017)
A Fantastic Woman (2017)

A Fantastic Woman (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
A Fantastic Woman (2017)
HD
IMDb: 7.2
104 min

Marina, një grua e cila punon kamariere gjatë ditës dhe këngëtare klubesh gjatë natës, shkatërrohet plotësisht pas vdekjes së të dashurit të saj më të madh në moshë.

Country:
Genre: Dramë