"Seok-hoon Lee"
HD The Himalayas (2015) 2015 6.4
The Himalayas (2015)
The Himalayas (2015)

The Himalayas (2015)

Aventurë Familjar  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Himalayas (2015)
HD
IMDb: 6.4
124 min

Bazuar në ngjarje të vërteta, alpinisti i famshëm, Hongil, niset me një mision në Everest për të tërhequr trupin e pajetë të kolegut të tij të ri alpinist dhe përballet…

Country:
The Pirates (2014)
HD
IMDb: 6.6
130 min

Një grup piratësh dhe një grup banditësh luftojnë për të kapur balenën gri që ka gëlltitur një vulë mbretërore.

Country: