"Seong-hun Kim"
FULL HD Kingdom: Ashin of the North (2021) 2021 7.2
Kingdom: Ashin of the North (2021)
Kingdom: Ashin of the North (2021)

Kingdom: Ashin of the North (2021)

Drama Fantazi Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Kingdom: Ashin of the North (2021)
FULL HD
IMDb: 7.2
92 min

Një vajzë e re vendos të hakmerret pasi u tradhtua dhe i vranë fisin dhe babanë e saj…

Country:
Tunnel (2016)
HD
IMDb: 6.9
126 min

Një burrë që po kthehet për në shtëpi, mbetet i ngecur brenda një tuneli pas shembjes, duke qëndruar aty për 35 ditë.

Country:
HD A Hard Day (2014) 2014 7.2
A Hard Day (2014)
A Hard Day (2014)

A Hard Day (2014)

Aksion Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
A Hard Day (2014)
HD
IMDb: 7.2
111 min

Një detektivi papritur i bëhet dita e vështirë, dhe ngjarjet e mëposhtme ndodhin për të në më pak se 24 orë: Njoftohet për divorc nga gruaja e tij. Mamaja i vdes. Shtyp aksidentalisht…

Country: