"Sergei Bodrov"
HD Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007) 2007 7.2
Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)
Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)

Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)

Aksion Aventurë Histori Luftë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)
HD
IMDb: 7.2
126 min

Ky film tregon për jetën e hershme të Xhenxhis Kanit, i cili ishte një skllav para se të pushtonte gjysmën e botës, përfshirë dhe Rusinë në vitin 1206.

HD Seventh Son (2014) 2014 5.5
Seventh Son (2014)
Seventh Son (2014)

Seventh Son (2014)

Aventurë Fantazi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Seventh Son (2014)
HD
IMDb: 5.5
102 min

Tomasi largohet nga ferma e tij me një magjistar për të mësuar që të luftojë kundër shpirtrave të lig. Sfida e madhe e tij e parë vjen kur mbretëresha e…

Country: , , ,