"Seth Gordon"
HD Identity Thief (2013) 2013 5.7
Identity Thief (2013)
Identity Thief (2013)

Identity Thief (2013)

Komedi Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Identity Thief (2013)
HD
IMDb: 5.7
111 min

Biznesmeni i sjellshëm dhe i butë Sendi Paterson udhëton nga Denveri në Florida për t’u përballur me një grua që në dukje duket naive, por ka vjedhur identitetin e Sendit.

Country:
Genre: Komedi, Krim
HD Baywatch (2017) 2017 5.5
Baywatch (2017)
Baywatch (2017)

Baywatch (2017)

Aksion Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Baywatch (2017)
HD
IMDb: 5.5
116 min

Roja i përkushtuar i bregdetit, Miç Bukanon do të rekrutojë një punonjës të ri. Së bashku, ata do të zbulojnë një komplot kriminal lokal, i cili kërcënon të ardhmen e…

Country: , ,
Genre: Aksion, Komedi
HD Horrible Bosses (2011) 2011 6.9
Horrible Bosses (2011)
Horrible Bosses (2011)

Horrible Bosses (2011)

Komedi Krim  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Horrible Bosses (2011)
HD
IMDb: 6.9
98 min

Tre shokë planifikojnë vrasjet e shefave të tyre të këqij kur kuptojnë se ata po pengojnë lumturinë e tyre…

Country:
Genre: Komedi, Krim