"Seth MacFarlane"
HD Ted (2012) 2012 6.9
Ted (2012)
Ted (2012)

Ted (2012)

Fantazi Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Ted (2012)
HD
IMDb: 6.9
106 min

Si rezultat i një dëshire fëmijnore, arushi me pellush i Xhon Bennet, Ted, merr jetë dhe do të jetë shoku i tij më i ngushtë gjatë gjithë jetës së tij….

Country:
Genre: Fantazi, Komedi
HD Ted 2 (2015) 2015 6.3
Ted 2 (2015)
Ted 2 (2015)

Ted 2 (2015)

Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Ted 2 (2015)
HD
IMDb: 6.3
115 min

Çifti i sapo martuar Ted dhe Tami-Lynn duan të kenë një fëmijë, por që të bëhen prindër, Ted do të duhet të provojë se ai është një person në një…

Country:
Genre: Komedi
HD A Million Ways to Die in the West (2014) 2014 6.1
A Million Ways to Die in the West (2014)
A Million Ways to Die in the West (2014)

A Million Ways to Die in the West (2014)

Komedi Western  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
A Million Ways to Die in the West (2014)
HD
IMDb: 6.1
116 min

Një fshatar i përçmuar i cili sapo është lënë nga e dashura e tij, stërvitet për t’u bërë një mjeshtër pistolete me ndihmën e gruas së një pistoleri të famshëm,…

Country:
Genre: Komedi, Western