"Seth Rogen"
HD The Interview (2014) 2014 6.5
The Interview (2014)
The Interview (2014)

The Interview (2014)

Aksion Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Interview (2014)
HD
IMDb: 6.5
112 min

Dejv Skajlark dhe Aron Rapoport drejtojnë shfaqjen e njohur për VIP-at “Sonte Skajlark.” Kur marrin në intervistë një fans të tyre që s’e prisnin, dikatorin Koreano-Verior Kim Jong-un, ata rekrutohen…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD This Is the End (2013) 2013 6.6
This Is the End (2013)
This Is the End (2013)

This Is the End (2013)

Aksion Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
This Is the End (2013)
HD
IMDb: 6.6
107 min

Është Fundi që ndjek gjashtë shokë të ngecur në një shtëpi pas një sërë ngjarjesh të çuditshme dhe katastrofike që shkatërrojnë Los Anxhelosin. Ndërsa bota po merr fund jashtë, furnizimet…

Country:
Genre: Aksion, Komedi