"Shan Khan"
HD Honour (2014) 2014 6.0
Honour (2014)
Honour (2014)

Honour (2014)

Dramë Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Honour (2014)
HD
IMDb: 6.0
104 min

Nje histori e perqendruar ne nje grua e cila shenjestrohet nga familja e saj per nje “vrasje nderi” dhe te vrasesi i paguar per ta bere punen…

Country: