"Shane Black"
HD The Predator (2018) 2018 5.4
The Predator (2018)
The Predator (2018)

The Predator (2018)

Aksion Aventurë Horror  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Predator (2018)
HD
IMDb: 5.4
107 min

Kur një djalë i vogël thërret aksidentalisht gjuetarët më vdekjeprurës të universit të kthehen në Tokë, vetëm një skuadër famëkeqe ish-ushtarakësh dhe një mësues i pakënaqur i shkencave mund ta…

Country: ,
HD The Nice Guys (2016) 2016 7.4
The Nice Guys (2016)
The Nice Guys (2016)

The Nice Guys (2016)

Aksion Komedi Krim  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Nice Guys (2016)
HD
IMDb: 7.4
116 min

Një dyshe e keq-formuar detektivësh privatë hetojnë vetëvrasjen e një ylli pornoje të viteve 1970 në Los Anxheles.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Kiss Kiss Bang Bang (2005) 2005 7.5
Kiss Kiss Bang Bang (2005)
Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Aksion Komedi Krim  2005 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Kiss Kiss Bang Bang (2005)
HD
IMDb: 7.5
103 min

Një mister vrasje bënë së bashku hetues private, një aktore duke luftuar, dhe një hajdut të maskuar si një aktor.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Edge (2015) 2015 6.2
Edge (2015)
Edge (2015)

Edge (2015)

Western  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Edge (2015)
HD
IMDb: 6.2
62 min

Një realizim televiziv i vëllimit të librave ‘Edge’ nga autori George G. Gilman.

Country:
Genre: Western
Iron Man 3 (2013)
HD
IMDb: 7.2
130 min

Kur bota e Toni Starkut kthehet përmbys nga një terrorist i frikshëm i quajtur Mandarin, ai fillon një odise për ringritje dhe ndëshkim.

Country: