"Shawn Arranha"
HD Teraa Surroor (2016) 2016 2.7
Teraa Surroor (2016)
Teraa Surroor (2016)

Teraa Surroor (2016)

Aksion Dramë Romancë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 2.7
Teraa Surroor (2016)
HD
IMDb: 2.7
106 min

Tara Uadia (Farah Karimaee), një këngëtare dhe e dashura e një banditi, Ragu (Himesh Reshammiya), shkon në Dublin pasi e fton një mik që ka në Facebook, por që kjo…

Country: