"Shawn Levy"
HD Real Steel (2011) 2011 7.1
Real Steel (2011)
Real Steel (2011)

Real Steel (2011)

Aksion Dramë Sci-fi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Real Steel (2011)
HD
IMDb: 7.1
127 min

Çarli Kenton, një boksier i dështuar i cili e humbi mundësinë e tij për të fituar titullin kur robotë prej çeliku 907 kilogramë dhe 2,4 metra të gjatë pushtuan ringun….

Country: ,
HD Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) 2009 6.0
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009)
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009)

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009)

Aksion Aventurë Familjar Fantazi Komedi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009)
HD
IMDb: 6.0
105 min

Roja i sigurisë Leri, përfshin institutin Smithson për të shpëtuar Xhededajan dhe Oktavianin të cilët janë futur te muzeu gabimisht.

Country: ,
The Pink Panther (2006)
HD
IMDb: 5.7
93 min

Inspektori Kluzo merr formën e humoristit Stiv Martin dhe kthehet për të përhapur përsëri panikun me aventura të reja! Diamanti i njohur i çmuar me emrin “Pantera Roz” zbukuron gishtin…

HD Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) 2014 6.2
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014)
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014)

Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014)

Aventurë Familjar Fantazi Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014)
HD
IMDb: 6.2
98 min

Larry (Ben Stiller) përfshin gjithë globin, duke bashkuar personazhe të dashur dhe të rinj në një kërkim epik për të shpëtuar magjinë, përpara se ajo të zhduket përgjithmonë.

Country: ,