"Sheldon Lettich"
HD Double Impact (1991) 1991 5.6
Double Impact (1991)
Double Impact (1991)

Double Impact (1991)

Aksion Dramë Krim Thriller  1991 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Double Impact (1991)
HD
IMDb: 5.6
110 min

Binjakët identikë Aleks dhe Çad ndahen që të vegjël kur prindërit e tyre vriten në mënyrë brutale. Pas 25 vitesh ato ribashkohen për tu hakmarrë…

Country:
HD Lionheart (1990) 1990 6.2
Lionheart (1990)
Lionheart (1990)

Lionheart (1990)

Aksion  1990 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Lionheart (1990)
HD
IMDb: 6.2
108 min

“Lion Gaulltier është një dezertor në Legjionin e Huaj, që mbërrinë shumë vështirë në SHBA. Ai e gjenë vëllain e tij mes jetës a vdekjes dhe kunatën e tij pa…

Country:
Genre: Aksion