"Sheldon Wilson"
HD Shark Killer (2015) 2015 3.9
Shark Killer (2015)
Shark Killer (2015)

Shark Killer (2015)

Aksion Horror Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
Shark Killer (2015)
HD
IMDb: 3.9
88 min

Çejs Uolker, vrasësi i peshkaqenëve, por, njëkohësisht urryes i oqeanit, do të fillojë një aventurë për të vrarë peshkaqenin që mban diamantin më të madh të botës. Më pas, ai…

HD The Unspoken (2015) 2015 4.9
The Unspoken (2015)
The Unspoken (2015)

The Unspoken (2015)

Horror Mister Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Unspoken (2015)
HD
IMDb: 4.9
91 min

Një mama beqare me një fëmijë zhvendoset në një shtëpi, e cila konsiderohet e mallkuar nga njerëzit përreth dhe një vajzë që e ka babain të papunë, do të fillojë…

Country:
HD The Hollow (2015) 2015 3.6
The Hollow (2015)
The Hollow (2015)

The Hollow (2015)

Horror TV Movie  2015 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
The Hollow (2015)
HD
IMDb: 3.6
85 min

Tre vajza humbasin prindërit e tyre në një aksident me makinë dhe shkojnë në ishull të jetojnë me tezen e tyre. Fatkeqësisht, ato arrijnë në kohë për të përjetuar rizgjimin…

Country: