"Shigeyasu Yamauchi"
HD Dragon Ball Z: Broly – Second Coming (1994) 1994 6.6
Dragon Ball Z: Broly – Second Coming (1994)
Dragon Ball Z: Broly – Second Coming (1994)

Dragon Ball Z: Broly – Second Coming (1994)

Aksion Animuar  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Dragon Ball Z: Broly – Second Coming (1994)
HD
IMDb: 6.6
48 min

Broli ringjallet dhe bëhet më i fuqishëm se kurrë. Videl, Gohan, Goten dhe Tranks përpiqen ta shkatërrojnë por nuk janë dhe aq të fuqishëm. Me ndihmën e një personi të…

Country:
Genre: Aksion, Animuar
HD Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan (1993) 1993 7.5
Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan (1993)
Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan (1993)

Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan (1993)

Animuar Aventurë Familjar Sci-fi  1993 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan (1993)
HD
IMDb: 7.5
72 min

Paragusi mashtron Vexhetën për të ardhur në një planet të sajuar të quajtur “Vexheta i Ri”. Ai s’di shumë e më vonë kupton se Broli është Super Sajani legjendar që…

Country:
HD Dragon Ball: The Path to Power (1996) 1996 7.4
Dragon Ball: The Path to Power (1996)
Dragon Ball: The Path to Power (1996)

Dragon Ball: The Path to Power (1996)

Aksion Animuar Komedi  1996 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Dragon Ball: The Path to Power (1996)
HD
IMDb: 7.4
80 min

Sferat e Dragoit : Rruga drejt Fuqisë. Son Goku do të përfshihet në një aventurë të mrekullueshme ku do të takohet me shumë njerëz të rinj dhe sigurisht me shumë…

Country: