"Shimit Amin"
HD Chak De! India (2007) 2007 8.2
Chak De! India (2007)
Chak De! India (2007)

Chak De! India (2007)

Dramë Familjar Hindi  2007 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Chak De! India (2007)
HD
IMDb: 8.2
153 min

Kabir Khan është trajneri i Ekipit Kombëtar të Hokejit Indian të femrave dhe ëndrra e tij është të bëjë që ekipi i vajzave të fitojë kupën e botës kundër të…

Country: