"Shonali Bose"
HD The Sky Is Pink (2019) 2019 7.6
The Sky Is Pink (2019)
The Sky Is Pink (2019)

The Sky Is Pink (2019)

Dramë Familjar Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Sky Is Pink (2019)
HD
IMDb: 7.6
143 min

Historia e vërtetë dhe e pabesueshme e dashurisë së një çifti, treguar nga vajza e tyre, e cila është gazmore, e hidhur, guximtare dhe… e vdekur.

Country: , , ,