"Sicheng Chen"
HD Detective Chinatown 2 (2018) 2018 6.0
Detective Chinatown 2 (2018)
Detective Chinatown 2 (2018)

Detective Chinatown 2 (2018)

Komedi Mister  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Detective Chinatown 2 (2018)
HD
IMDb: 6.0
121 min

Detektivët Çin Fong dhe Tang Ren shkojnë në Nju Jork për të marr pjesë në Garën Botërore të Detektivëve. Ata duhet të kapin vrasësin serial për të fituar çminim e…

Country:
Genre: Komedi, Mister