"Siddharth Malhotra"
HD Hichki (2018) 2018 7.5
Hichki (2018)
Hichki (2018)

Hichki (2018)

Dramë Hindi Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Hichki (2018)
HD
IMDb: 7.5
116 min

Një film i kinematografisë së re indiane, prodhim i denjë për Hollivud. Pas shumë intervistave dhe refuzimeve, një grua që vuan nga sindroma e turetit, punësohet si mësuese në një…

Country: