"Simon Pummell"
HD Identicals (2015) 2015 5.7
Identicals (2015)
Identicals (2015)

Identicals (2015)

Sci-fi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Identicals (2015)
HD
IMDb: 5.7
100 min

Disa të panjohur i rrëmbejnë të dashurën Slaterit. Ai mundohet t’i gjejë ata dhe përballet me një organizatë të teknologjisë së lartë që zëvendësojnë njerëzit e zakonshëm me identikët e…

Country:
Genre: Sci-fi