"Simon Verhoeven"
HD Friend Request (2016) 2016 5.3
Friend Request (2016)
Friend Request (2016)

Friend Request (2016)

Horror Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Friend Request (2016)
HD
IMDb: 5.3
92 min

Laura miqësohet me Marinën, një vajzë e vetmuar, por pas një zënke midis të dyjave, Marina kryen vetëvrasje dhe do që ta bëjë Laurën të ndihet e vetmuar ashtu si…

Country: