"Simon West"
HD Con Air (1997) 1997 6.9
Con Air (1997)
Con Air (1997)

Con Air (1997)

Aksion Krim Thriller  1997 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Con Air (1997)
HD
IMDb: 6.9
115 min

Një ish ushtarak i dënuar dhe që është gati për t’u liruar, e gjen veten të bllokuar në një aeroplan me të burgosur, të cilët marrin kontrollin e aeroplanit.

Country:
HD Stratton (2017) 2017 4.8
Stratton (2017)
Stratton (2017)

Stratton (2017)

Aksion Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Stratton (2017)
HD
IMDb: 4.8
95 min

“Straton: Forcat Speciale”: Pas vdekjes së kolegut të tij amerikan, një agjent i MI6-s dhe skuadra e tij bëjnë të pamundurën për të ndalur një terrorist që kërkon të përdorë…

Country:
HD Lara Croft: Tomb Raider (2001) 2001 5.8
Lara Croft: Tomb Raider (2001)
Lara Croft: Tomb Raider (2001)

Lara Croft: Tomb Raider (2001)

Aksion Aventurë Fantazi  2001 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Lara Croft: Tomb Raider (2001)
HD
IMDb: 5.8
100 min

Video loja aventuriere Lara Croft vjen në jetë në një film ku ajo garon kundër kohës dhe djajve për të rimarrë objekte të fuqishme të lashta.

Country: , , ,
Gun Shy (2017)
HD
IMDb: 4.1
92 min

Një yll “rock” merret peng ndërkohë që është në pushime në Kili.

Country:
HD The Expendables 2 (2012) 2012 6.6
The Expendables 2 (2012)
The Expendables 2 (2012)

The Expendables 2 (2012)

Aksion Aventurë Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Expendables 2 (2012)
HD
IMDb: 6.6
103 min

‘Mercenarët’, bashkohen për një mision në dukje të lehtë për të rikuperuar diçka nga një avion i rrëzuar. Por kur njëri prej tyre vritet gjatë misionit dhe ata zbulojnë një…

HD Wild Card (2015) 2015 5.6
Wild Card (2015)
Wild Card (2015)

Wild Card (2015)

Aksion Krim Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Wild Card (2015)
HD
IMDb: 5.6
92 min

Kur një truprojë në Las Vegas me aftësi vdekjeprurëse dhe vesin e kumarit futet në telashe me mafien, ai ka një letër të vetme në dorë ose gjithçka, ose asgjë…

Country: