"Simone Bartesaghi"
HD Run (2013) 2013 4.7
Run (2013)
Run (2013)

Run (2013)

Aksion Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Run (2013)
HD
IMDb: 4.7
90 min

Run (2013) (Vrapo) është një aksion/triller me ritëm të shpejt, i cili ka në qendër një djalosh 17 vjeçar të quajtur Daniel që merret me Parkun dhe është njëkohësisht hero…

Country:
Genre: Aksion, Dramë