"Sophia Takal"
HD Black Christmas (2019) 2019 3.2
Black Christmas (2019)
Black Christmas (2019)

Black Christmas (2019)

Horror Mister  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.2
Black Christmas (2019)
HD
IMDb: 3.2
92 min

Një grup vajzash studente po përndiqen nga një i panjohur gjatë pushimeve të fundvitit. Kjo vazhdon derisa grupi i motrave të përbetuara zbulon se vrasësi është pjese e një komploti…

Country: ,
Genre: Horror, Mister
Always Shine (2016)
HD
IMDb: 5.6
85 min

Dy shoqet e ngushta, Beth dhe Ana, vendosin të shkojnë për një fundjavë në mal së bashku, që të arrinin të rikrijonin lidhjet mes tyre. Por ajo që mendohej të…

Country: