"Spike Lee"
HD Chi-Raq (2015) 2015 5.7
Chi-Raq (2015)
Chi-Raq (2015)

Chi-Raq (2015)

Dramë Komedi Krim  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Chi-Raq (2015)
HD
IMDb: 5.7
127 min

Në zonën Jugore të Çikagos konfliktin mes bandave vendos kush jeton dhe kush vdes. Pas vrasjes së Patit 7-vjeçare diçka ndryshon, a mundet që femrat me anë të grevës së…

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Krim
Oldboy (2013)
HD
IMDb: 5.7
104 min

Një ekzekutiv marketingu, rrëmbehet dhe mbahet peng për 20 vjet në vetmi totale. Kur papritur lihet i lirë, ai fillon një mision për të zbuluar me çdo kusht kush organizoi dënimin…

Country:
HD BlacKkKlansman (2018) 2018 7.5
BlacKkKlansman (2018)
BlacKkKlansman (2018)

BlacKkKlansman (2018)

Dramë Komedi Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
BlacKkKlansman (2018)
HD
IMDb: 7.5
135 min

Historia e një skuadre policësh që infiltrohen në një grup të Ku Kluks Klanit, që të pengojnë një sulm ndaj studentëve me ngjyrë, në Amerikën e viteve 1960.

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Krim
HD Miracle at St. Anna (2008) 2008 6.1
Miracle at St. Anna (2008)
Miracle at St. Anna (2008)

Miracle at St. Anna (2008)

Dramë Luftë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Miracle at St. Anna (2008)
HD
IMDb: 6.1
160 min

Itali, viti 1944, katër ushtarë amerikanë me ngjyrë ngecin në një fshat të Toskanës gjatë Luftës së Dytë Botërore.

Country: ,
Genre: Dramë, Luftë
HD Inside Man (2006) 2006 7.6
Inside Man (2006)
Inside Man (2006)

Inside Man (2006)

Dramë Krim Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Inside Man (2006)
HD
IMDb: 7.6
129 min

Një polic, një grabitës bankash dhe një komisioner i fuqishëm futen në negociata ku janë të përfshira shumë rreziqe, kjo pas veprimeve fantastike të kriminelit në një situatë pengmarrje.

Country:
HD Malcolm X (1992) 1992 7.7
Malcolm X (1992)
Malcolm X (1992)

Malcolm X (1992)

Dramë Histori  1992 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Malcolm X (1992)
HD
IMDb: 7.7
202 min

Biografia epike e liderit influencues dhe nacionalist, me ngjyrë, nga jeta e tij e hershme ,fëmijëria me probleme, vrasja e babait predikues dhe diagnostikimi i mamasë me probleme shëndetsore në…

Country: ,
Genre: Dramë, Histori