"Stallone Vaiaoga-Ioasa"
HD Take Home Pay (2019) 2019 4.8
Take Home Pay (2019)
Take Home Pay (2019)

Take Home Pay (2019)

Aksion Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Take Home Pay (2019)
HD
IMDb: 4.8
105 min

Dy vëllezër shkojnë për herë të parë në Zelandën e Re si punëtorë sezonalë, por situata merr një kthesë kur Popo vjedh paratë e Alamas dhe largohet.

Country:
Genre: Aksion, Komedi