"Stefano Sollima"
Without Remorse (2021)
HD
IMDb: 5.7
149 min

Një ushtar i forcave speciale zbulon një komplot ndërkombëtar ndërsa kërkon drejtësi për vrasjen e gruas së tij shtatzënë.

Country:
HD Sicario: Day of the Soldado (2018) 2018 7.1
Sicario: Day of the Soldado (2018)
Sicario: Day of the Soldado (2018)

Sicario: Day of the Soldado (2018)

Aksion Dramë Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Sicario: Day of the Soldado (2018)
HD
IMDb: 7.1
122 min

Lufta e drogës në kufirin e SHBA-së dhe Meksikës ka përshkallëzuar, pasi aleancat kanë filluar trafikimin e njerëzve në të gjithë kufirin amerikan. Për të fituar luftën e hapur, agjenti…

Country: ,
HD ACAB : All Cops Are Bastards (2012) 2012 6.7
ACAB : All Cops Are Bastards (2012)
ACAB : All Cops Are Bastards (2012)

ACAB : All Cops Are Bastards (2012)

Aksion Dramë Krim  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
ACAB : All Cops Are Bastards (2012)
HD
IMDb: 6.7
112 min

Një vështrim në njësinë e diskutueshme të policëve të trazirave dhe gjëndjeve të jashtëzakonoshme, e thënë nëpërmjet tregimeve të tre policëve veteranë dhe një të rekrutuari të ri.

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Suburra (2015) 2015 7.4
Suburra (2015)
Suburra (2015)

Suburra (2015)

Dramë Krim Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Suburra (2015)
HD
IMDb: 7.4
130 min

Një gangster i njohur si “Samurai” do ta shndërrojë portin e Ostias në Las Vegasin e kazinove dhe të lojrave të fatit. Të gjitha Familjet Mafioze vendosin të bashkëpunojnë për…

Country: ,