"Stéphane Rybojad"
HD Special Forces (2011) 2011 6.4
Special Forces (2011)
Special Forces (2011)

Special Forces (2011)

Aksion Dramë Luftë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Special Forces (2011)
HD
IMDb: 6.4
109 min

Filmi ‘Forcat Speciale’ është një histori guximi, nderi dhe sakrifice. Një skuadër e forcave speciale franceze dërgohet në Afganistan, për të shpëtuar një gazetare të rrëmbyer nga talebanët. Edhe pse…

Country: