"Stephen Chow"
HD Shaolin Soccer (2001) 2001 7.3
Shaolin Soccer (2001)
Shaolin Soccer (2001)

Shaolin Soccer (2001)

Aksion Komedi  2001 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Shaolin Soccer (2001)
HD
IMDb: 7.3
87 min

Një djalosh i pasionuar në Shaolin-KungFu bashkohet me vëllezërit e tij, për ta formuar një ekip futbolli duke përdorur aftësitë e tyre të cilët futën në ligën e parë të…

Country: ,
Genre: Aksion, Komedi
HD Kung Fu Hustle (2014) 2004 7.7
Kung Fu Hustle (2014)
Kung Fu Hustle (2014)

Kung Fu Hustle (2014)

Aksion Fantazi Komedi Krim  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Kung Fu Hustle (2014)
HD
IMDb: 7.7
99 min

Në Shanghai të Kinë’s në vitet 1940, një gangster aspirohet të bashkohet me grupin e “Gang Axe” dhe të marrin në kontroll gjdo gjë, ndërsa disa banorë shfaqin kompetencat dhe…

Country: , ,
The Mermaid (2016)
HD
IMDb: 6.2
94 min

Një gjeneral ushtrie do të kërkojë ndihmën e Supervajzës për një eksperiment shumë të kushtueshëm, por jo çdo gjë shkon sipas planit dhe eksperimenti do kthehet në rrezik për qytetin…

Country: