"Stephen Durham"
HD Army of One (2020) 2020 6.1
Army of One (2020)
Army of One (2020)

Army of One (2020)

Aksion  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Army of One (2020)
HD
IMDb: 6.1
90 min

Një agjente e forcave speciale përballet me një klan kriminal të cilët kohë më parë i vranë burrin. Ajo thur plane, dhe vendos të hakmerret e vetme ndaj tyre…

Country:
Genre: Aksion