"Stephen Frears"
HD Florence Foster Jenkins (2016) 2016 6.8
Florence Foster Jenkins (2016)
Florence Foster Jenkins (2016)

Florence Foster Jenkins (2016)

Dramë Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Florence Foster Jenkins (2016)
HD
IMDb: 6.8
111 min

Historia e Florenc Foster Xhenkins, një gruaje të pasur nga Nju Jorku e cila ëndërronte të bëhej një këngëtare opere, pavarësisht zërit të saj të tmerrshëm muzikor.

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
HD Philomena (2013) 2013 7.6
Philomena (2013)
Philomena (2013)

Philomena (2013)

Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Philomena (2013)
HD
IMDb: 7.6
98 min

Ky është një filmi emocionues i frymëzuar nga ngjarje të vërteta dhe këtu përzihet dashuria, humbja, ndarja, dëshira dhe një udhëtim të jashtëzakonshëm. Kur ishte akoma shumë e re Philomena,…

Country: , ,
Genre: Dramë
HD Victoria & Abdul (2017) 2017 6.8
Victoria & Abdul (2017)
Victoria & Abdul (2017)

Victoria & Abdul (2017)

Dramë Histori  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Victoria & Abdul (2017)
HD
IMDb: 6.8
111 min

Bazuar në një ngjarje të vërtetë. Abdul Karimi vjen nga India për të marrë pjesë në jubileun e artë të Mbretëreshës Viktoria. Çuditërisht, të dy krijojnë një marrëdhënie të ngrohtë…

Country: ,
Genre: Dramë, Histori
HD The Program (2015) 2015 6.5
The Program (2015)
The Program (2015)

The Program (2015)

Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Program (2015)
HD
IMDb: 6.5
99 min

Një gazetar sportiv irlandez është i bindur se performanca e Lens Amstrongut gjatë Turneut të Francës, është e mbushur me substanca të ndaluara. Me bindjen e tij, ai fillon hulumtimin…

Country: ,
Genre: Dramë