"Stephen Gaghan"
Dolittle (2020)
HD
IMDb: 5.6
101 min

Një doktor që mund të flasë me kafshët fillon një aventurë për të gjetur një ishull legjendar me nxënësin e tij dhe një ekuipazh plot me kafshë të cuditshme.

Country: , , ,
HD Syriana (2005) 2005 6.9
Syriana (2005)
Syriana (2005)

Syriana (2005)

Dramë Thriller  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Syriana (2005)
HD
IMDb: 6.9
128 min

Nga regjizori Stephen Gahan vjen Syriana, një thriler politik që shpalos intrigat e industrisë së naftës botërore. Nga marrëveshjet e njerëzve mbrapa zyrave të Uashingtonit, tek burrat që punojnë tek…

Gold (2016)
HD
IMDb: 6.7
120 min

Keni Uells, një zbulues mineralesh, të cilit puna nuk po i ecën shumë mirë, njeh një gjeolog dhe së bashku nisin një rrugëtim për të gjetur ar në një xhungël…

Country: