"Stephen Hopkins"
HD Predator 2 (1990) 1990 6.3
Predator 2 (1990)
Predator 2 (1990)

Predator 2 (1990)

Aksion Sci-fi Thriller  1990 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Predator 2 (1990)
HD
IMDb: 6.3
108 min

Los Anxhelosi i vitit 1997 gjendet mes një vale të nxehti dhe një vale krimesh, prandaj presioni mbi togerin Majkëll Harrigan për të zgjidhur këtë zinxhir të çuditshëm vrasjesh, rritet…

Country:
HD The Reaping (2007) 2007 5.6
The Reaping (2007)
The Reaping (2007)

The Reaping (2007)

Horror  2007 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Reaping (2007)
HD
IMDb: 5.6
99 min

Një ish-misionar i krishterë, i cili ka specializuar për të hedhur poshtë fenomenet fetare, heton një qytet të vogël që duket se vuanë nga 10 plagët biblike.

Country:
Genre: Horror
Race (2016)
HD
IMDb: 7.1
134 min

Dëshira e Xhesi Ouensit për tu bërë atleti më i mirë në historinë e atletikës, e fut atë në lojërat Olimpike 1936, ku ai ndeshet me pikëpamjet raciste të nazistëve.

Country: , ,