"Stephen Shin"
HD On Wings of Eagles (2016) 2016 5.5
On Wings of Eagles (2016)
On Wings of Eagles (2016)

On Wings of Eagles (2016)

Dramë Histori Luftë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
On Wings of Eagles (2016)
HD
IMDb: 5.5
108 min

Erik Lidëll, medalisti i parë i artë i Kinës dhe një nga atletët më të mëdhenj skocezë, kthehet në Kinën e përçarë nga lufta…

Country: , ,