"Stephen Sommers"
HD The Mummy Returns (2001) 2001 6.3
The Mummy Returns (2001)
The Mummy Returns (2001)

The Mummy Returns (2001)

Aksion Aventurë Fantazi  2001 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Mummy Returns (2001)
HD
IMDb: 6.3
130 min

Trupi i mumifikuar i Imhotepit është dërguar në një muze në Londër, ku ai edhe një herë zgjohet dhe fillon fushatën e tij të bujshme te terrorit.

Country:
HD Odd Thomas (2013) 2013 6.8
Odd Thomas (2013)
Odd Thomas (2013)

Odd Thomas (2013)

Mister Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Odd Thomas (2013)
HD
IMDb: 6.8
97 min

Tomas është djalë me një dhunti të veçantë, mund të shohë shpirtrat e të vdekurve. Ai do të përballet me një burrë misterioz i cili ka në plan të lëshojë…

Country: ,
The Mummy (1999)
HD
IMDb: 7.0
124 min

Një amerikan që shërben në Legjionin e Jashtëm Francez, gjatë një gërmimi arkeologjik në qytetin antik të Hamunaptrës ngjall rastësisht një mumje që shkakton kërdi mbi të dhe ekuipazhin e…

Country:
HD G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) 2009 5.8
G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009)
G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009)

G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009)

Aksion Aventurë Sci-fi Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009)
HD
IMDb: 5.8
118 min

G.I. JOE është një njësi operacionesh speciale lartësisht e stërvitur dhe tepër sekrete e përbërë nga burra e gra nga i gjithë globi. Zyrtarisht, këta luftëtarë nuk ekzistojnë. Janë të…

Van Helsing (2004)
HD
IMDb: 6.1
131 min

Gjahtar i njohur i përbindëshave Van Hellsing, dërgohet në Transilvani për të ndaluar Kontin Drakula i cili është duke përdorur zbulimin e doktor Frankenstein dhe forcën e një njeriu-ujk për…