"Steven Bognar"
HD American Factory (2019) 2019 7.4
American Factory (2019)
American Factory (2019)

American Factory (2019)

Documentary  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
American Factory (2019)
HD
IMDb: 7.4
110 min

Një miliarder kinez hap një fabrikë xhamash në Ohajo ku punëson më shumë se 2000 amerikanë. Ditët e para të shpresës dhe optimizmit i hapin rrugë përplasjes së teknologjisë së…

Country: