"Steven Brill"
HD Hubie Halloween (2020) 2020 5.2
Hubie Halloween (2020)
Hubie Halloween (2020)

Hubie Halloween (2020)

Fantazi Komedi Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Hubie Halloween (2020)
HD
IMDb: 5.2
102 min

Hubi është një njeri qesharak në sytë e fëmijëve dhe të rriturve bashkë. Por këtë vit, diçka ndryshon gjatë natës, dhe shpëtimi i Hallouinit mbetet në duarën e Hubit…

Country:
The Do-Over (2016)
HD
IMDb: 5.7
108 min

Dy djem vendosin të realizojnë vdekjen e tyre dhe të nisin nga fillimi me identitete të reja. Por mesa duket njerëzit që shtiren janë në telashe më të mëdha.

Country:
HD Drillbit Taylor (2008) 2008 5.7
Drillbit Taylor (2008)
Drillbit Taylor (2008)

Drillbit Taylor (2008)

Komedi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Drillbit Taylor (2008)
HD
IMDb: 5.7
110 min

Tre fëmijë punësojnë një truprojë me buxhet të ulët për t’i mbrojtur ata nga bullizmi i shkollës së mesme.

Country:
Genre: Komedi
HD Sandy Wexler (2017) 2017 5.1
Sandy Wexler (2017)
Sandy Wexler (2017)

Sandy Wexler (2017)

Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Sandy Wexler (2017)
HD
IMDb: 5.1
130 min

Sendi Ueksler është një menaxher talentesh që punon në Los Anxhelesin e viteve 1990 që bie në dashuri me klienten e tij më të re, Kortni Klark.

Country:
Genre: Komedi
HD Walk of Shame (2014) 2014 6.0
Walk of Shame (2014)
Walk of Shame (2014)

Walk of Shame (2014)

Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Walk of Shame (2014)
HD
IMDb: 6.0
95 min

Komedia e jashtëzakonshme, “Walk of Shame”, luhet nga Elizabeth Banks, në rolin e një gazetareje të shkathët, të cilën, nata që kalon me një të panjohur, James Marsden, e bën…

Country:
Genre: Komedi