"Steven C. Miller"
HD Line of Duty (2019) 2019 5.3
Line of Duty (2019)
Line of Duty (2019)

Line of Duty (2019)

Aksion Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Line of Duty (2019)
HD
IMDb: 5.3
98 min

Një polic me reputacion të keq bashkëpunon me një gazetare të një faqeje në internet për të shpëtuar vajzën e rrëmbyer të shefit të policisë.

Country: ,
HD Escape Plan 2: Hades (2018) 2018 3.8
Escape Plan 2: Hades (2018)
Escape Plan 2: Hades (2018)

Escape Plan 2: Hades (2018)

Aksion  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Escape Plan 2: Hades (2018)
HD
IMDb: 3.8
96 min

Vazhdimi i filmit të 2013 që tregonte për një ekspert të sigurisë të quajtur Rei Breslin, i cili përdori aftësitë e tij për të provuar besueshmërinë e burgjeve maksimale të…

Country: ,
Genre: Aksion
HD Marauders (2016) 2016 5.5
Marauders (2016)
Marauders (2016)

Marauders (2016)

Aksion Krim Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Marauders (2016)
HD
IMDb: 5.5
107 min

Pas një grabitjeje banke FBI vihet në ndjekje të një grupi të përgatitur. Gjatë hetimeve fakte të tjera dalin në pah.

Country: ,
HD The Aggression Scale (2012) 2012 5.9
The Aggression Scale (2012)
The Aggression Scale (2012)

The Aggression Scale (2012)

Aksion Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Aggression Scale (2012)
HD
IMDb: 5.9
85 min

Katër vrasës të armatosur rëndë dhe dy adoleshentë të pazakonshëm fillojnë luftën për 500,000 dollarë të vjedhura dhe vrasjes së prindërve të tyre…

Country:
HD First Kill (2017) 2017 5.0
First Kill (2017)
First Kill (2017)

First Kill (2017)

Aksion Krim Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
First Kill (2017)
HD
IMDb: 5.0
97 min

Një komisioner i Uoll Stritit detyrohet të shmangë një shef policie që po heton një vjedhje banke teksa përpiqet të marrë paratë e vjedhura në shkëmbim të jetës së djalit…

Country: , ,
HD Arsenal (2017) 2017 4.0
Arsenal (2017)
Arsenal (2017)

Arsenal (2017)

Aksion Krim Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
Arsenal (2017)
HD
IMDb: 4.0
97 min

Një gangster nga jugu mundohet të shpëtojë vëllanë e tij të rrëmbyer.

Country: ,
Silent Night (2012)
HD
IMDb: 5.2
94 min

Forcat e rendit në Midwestern janë vene në kërkim të një Santa Klausi vrasës i cili kap qytetaret në prag të krishtlindjeve.

Country: ,
HD Extraction (2015) 2015 4.1
Extraction (2015)
Extraction (2015)

Extraction (2015)

Aksion Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Extraction (2015)
HD
IMDb: 4.1
82 min

Një operativ i CIA-s është marrë peng nga një grup terroristësh. Kur i biri mëson se nuk ka plan për të shpëtuar babanë e tij, ai nis operacionin e tij…

Country: , ,