"Steven Kostanski"
HD Leprechaun Returns (2018) 2018 5.0
Leprechaun Returns (2018)
Leprechaun Returns (2018)

Leprechaun Returns (2018)

Fantazi Horror Komedi TV Movie  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Leprechaun Returns (2018)
HD
IMDb: 5.0
92 min

Djalli Xhuxh kthehet sërish për të vrarë pasi një grup studentësh e zgjojnë në përpjekje për të ndërtuar një shtëpi studentore vajzash…

HD The Void (2016) 2016 5.8
The Void (2016)
The Void (2016)

The Void (2016)

Horror Mister Sci-fi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
The Void (2016)
HD
IMDb: 5.8
90 min

Pasi dorëzon një pacient në një spital me personel të reduktuar një polic përjeton disa ndodhi të çuditshme dhe të dhunshme që në dukje lidhen me një sekt të mistershëm.

Country: , ,
HD ABCs of Death 2 (2014) 2014 5.4
ABCs of Death 2 (2014)
ABCs of Death 2 (2014)

ABCs of Death 2 (2014)

Horror  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
ABCs of Death 2 (2014)
HD
IMDb: 5.4
125 min

ABC-ja e Vdekjes 2, është një film i ri i alfabetit të horrorit”, provokator, tronditës dhe qesharak,  i cili u krijua nga 26 regjisorë të ndryshëm nga e gjithë bota. Secilit…

Genre: Horror