"Steven Quale"
HD American Renegades (2017) 2017 5.4
American Renegades (2017)
American Renegades (2017)

American Renegades (2017)

Aksion Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
American Renegades (2017)
HD
IMDb: 5.4
106 min

Një ekip marine zbulon një thesar nën ujë në një liqen të Bosnjes. Për ta marrë i duhet të kalojnë një sërë peripecish duke qenë se liqeni i përket territorit…

HD Final Destination 5 (2011) 2011 5.8
Final Destination 5 (2011)
Final Destination 5 (2011)

Final Destination 5 (2011)

Horror Mister  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Final Destination 5 (2011)
HD
IMDb: 5.8
92 min

Gjatë udhëtimit për një trajnim pune me kolegët, Semi sheh një vizion të tmerrshëm: Ura në të cilën qëndron autobusi i tyre dhe shumë makina të tjera fillon të shembet….

Genre: Horror, Mister
HD Into the Storm (2014) 2014 5.8
Into the Storm (2014)
Into the Storm (2014)

Into the Storm (2014)

Aksion Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Into the Storm (2014)
HD
IMDb: 5.8
89 min

Brenda një dite të vetme, qyteti i Silverton shkatërrohet nga një numër i paparë të tornadosh.

Country: