"Steven S. DeKnight"
HD Pacific Rim: Uprising (2018) 2018 5.6
Pacific Rim: Uprising (2018)
Pacific Rim: Uprising (2018)

Pacific Rim: Uprising (2018)

Aksion Aventurë Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Pacific Rim: Uprising (2018)
HD
IMDb: 5.6
111 min

Xheik Pentekost, djali i Staker Pentekost bashkohet me Mako Morin për të drejtuar një brez të ri pilotësh Jegerash, duke u munduar të shpëtojnë edhe një herë botën nga Kaixhutë…

Country: , , ,
Spartacus 2010
Spartacus
Spartacus

Spartacus

Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi:
Spartacus
TMDb: 7.9
53 min

Jeta e Spartakut, gladiatori që drejtoi një rebelim kundër Romakëve. Që nga koha e tij si aleat i Romakëve, tradhtia dhe jeta si gladiator me emer, deri tek rebelimi që…

Status: Ended
Genre: Dramë