"Steven Soderbergh"
FULL HD No Sudden Move (2021) 2021 6.6
No Sudden Move (2021)
No Sudden Move (2021)

No Sudden Move (2021)

Dramë Krim Mister  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
No Sudden Move (2021)
FULL HD
IMDb: 6.6
90 min

Një grup banditësh bashkohen nën rrethana misterioze dhe bashkëpunojnë për të zbuluar se çfarë po ndodh vërtet kur një punë e thjeshtë bëhet tepër e ndërlikuar…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Mister
Contagion (2011)
HD
IMDb: 6.7
106 min

Doktorët, zyrtarët qeveritarë dhe njerëzit e qytetit gjejnë veten në mes të një epidemie vdekjeprurëse e cila po përhapet me shpejtësi në mbarëbotën, ndërsa CDC punon për të gjetur një…

HD Ocean’s Thirteen (2007) 2007 6.9
Ocean’s Thirteen (2007)
Ocean’s Thirteen (2007)

Ocean’s Thirteen (2007)

Krim Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Ocean’s Thirteen (2007)
HD
IMDb: 6.9
122 min

Danny Ocean mbledh djemtë për një heist të tretë, pasi pronari i kazinosë Willy Bank kryqëzon dyfish një nga njëmbëdhjetë origjinalet, Reuben Tishkoff.

Country:
Genre: Krim, Thriller
HD The Laundromat (2019) 2019 6.3
The Laundromat (2019)
The Laundromat (2019)

The Laundromat (2019)

Dramë Komedi Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Laundromat (2019)
HD
IMDb: 6.3
95 min

Në këtë dramë-komedi të bazuar në skandalin Mossack Fonseca, një kast karakteresh heton një mashtrim siguracionesh, duke ndjekur gjurmët e një çifti partner avokatësh pompoz në qytetin e Panamasë që…

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Krim
HD Traffic (2000) 2000 7.6
Traffic (2000)
Traffic (2000)

Traffic (2000)

Dramë Krim Thriller  2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Traffic (2000)
HD
IMDb: 7.6
147 min

Një gjykatës konservativ është caktuar nga Presidenti për të drejtuar luftën në rritje kundër drogës në Amerikë, vetëm për të zbuluar se vajza e tij adoleshente ka krijuar varësi ndaj…

Country: , ,
HD High Flying Bird (2019) 2019 6.2
High Flying Bird (2019)
High Flying Bird (2019)

High Flying Bird (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
High Flying Bird (2019)
HD
IMDb: 6.2
90 min

Një agjent sportiv gjen një klient të ri basketbollist si një mundësi biznesi intriguese dhe kontradiktore gjatë një mbylljeje të përkohshme të ndeshjeve.

Country:
Genre: Dramë
HD Unsane (2018) 2018 6.4
Unsane (2018)
Unsane (2018)

Unsane (2018)

Horror Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Unsane (2018)
HD
IMDb: 6.4
98 min

Sojer Valentini zhvendoset nga Bostoni në Pensilvani për t’i shpëtuar një maniaku që ka dy vjet që e përndjek. Ndërsa konsultohet me një terapist, Valentinin e shtrojnë pa dëshirë në…

Country:
HD Side Effects (2013) 2013 7.1
Side Effects (2013)
Side Effects (2013)

Side Effects (2013)

Dramë Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Side Effects (2013)
HD
IMDb: 7.1
106 min

EFEKTET ANËSORE është një triler provokues që flet për Emilinë dhe Martinin, një çift i suksesshëm njujorkez bota e të cilit shkatërrohet kur një ilaç i ri i rekomanduar nga…

Country:
HD Logan Lucky (2017) 2017 7.0
Logan Lucky (2017)
Logan Lucky (2017)

Logan Lucky (2017)

Aksion Dramë Komedi Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Logan Lucky (2017)
HD
IMDb: 7.0
118 min

Dy vëllezër përpiqen të kryejnë një vjedhje gjatë garave me makina Nascar.

Country: ,
HD Logan Lucky (2017) 2017 7.0
Logan Lucky (2017)
Logan Lucky (2017)

Logan Lucky (2017)

Aksion Dramë Komedi Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Logan Lucky (2017)
HD
IMDb: 7.0
118 min

Dy vëllezër përpiqen të kryejnë një vjedhje gjatë garave me makina Nascar.

Country: ,
HD Che: Part Two (2008) 2008 6.9
Che: Part Two (2008)
Che: Part Two (2008)

Che: Part Two (2008)

Dramë Histori Luftë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Che: Part Two (2008)
HD
IMDb: 6.9
135 min

Në vitin 1967, Ernesto ‘Çe’ Guevara udhëheq një grup të vogël partizanësh në një luftë revolucionare në Bolivi, Amerikë e Jugut.

Country: , ,
HD Che: Part One (2008) 2008 7.2
Che: Part One (2008)
Che: Part One (2008)

Che: Part One (2008)

Dramë Histori Luftë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Che: Part One (2008)
HD
IMDb: 7.2
134 min

Në vitin 1956, Ernesto ‘Che’ Guevara dhe një bandë kubanezësh e udhëhequr nga Kastro, ngrenë një ushtri për të hedhur poshtë regjimin e diktatorit Fulgencio Batista.

Country: , ,
HD Ocean’s Eleven (2001) 2001 7.7
Ocean’s Eleven (2001)
Ocean’s Eleven (2001)

Ocean’s Eleven (2001)

Krim Thriller  2001 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Ocean’s Eleven (2001)
HD
IMDb: 7.7
116 min

Deni Oshuen dhe njëmbëdhjetë bashkëpunëtorët e tij thurin një plan për të grabitur në Las Vegas 3 kazino njëkohësisht.

Country:
Genre: Krim, Thriller
Solaris (2002)
HD
IMDb: 6.2
99 min

Një psikolog i trazuar është dërguar për të hetuar ekuipazhin e një stacioni kërkimor të izoluar orbital në një planet të çuditshëm.

Country:
HD Magic Mike (2012) 2012 6.1
Magic Mike (2012)
Magic Mike (2012)

Magic Mike (2012)

Dramë Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Magic Mike (2012)
HD
IMDb: 6.1
110 min

Një striptist mashkull mëson një djalosh të ri se si të festojë, të gjuajë femra dhe të fitojë para të lehta.

Country:
Genre: Dramë, Komedi
Haywire (2011)
HD
IMDb: 5.8
93 min

“Malori Kane” është një komando mercenare e cila merr përsipër misione që qeveritë nuk duan t’i pranojnë zyrtarisht. Pas përfundimit të një misioni shpëtimi në Barcelonë, largohet menjëherë për në…

Country: ,