"Steven Wouterlood"
HD My Extraordinary Summer with Tess (2019) 2019 7.3
My Extraordinary Summer with Tess (2019)
My Extraordinary Summer with Tess (2019)

My Extraordinary Summer with Tess (2019)

Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
My Extraordinary Summer with Tess (2019)
HD
IMDb: 7.3
82 min

Gjatë pushimeve me familjen në plazh, Sami takon Tesin, e cila mban sekretet e saj me vete dhe i mëson se si momenti prezent është më i rëndësishëm se kujtimet…

Genre: Familjar