"Sung-hee Jo"
HD Space Sweepers (2021) 2021 6.7
Space Sweepers (2021)
Space Sweepers (2021)

Space Sweepers (2021)

Aksion Aventurë Dramë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Space Sweepers (2021)
HD
IMDb: 6.7
136 min

Të vendosur në vitin 2092 ekuipazhi i një anije kozmike që pastronte mbetje hapësinore gjen një vajzë të vogël që kërkohet nga qeveria dhe nga terroristët…

Country:
HD Phantom Detective (2016) 2016 6.3
Phantom Detective (2016)
Phantom Detective (2016)

Phantom Detective (2016)

Aksion Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Phantom Detective (2016)
HD
IMDb: 6.3
126 min

“Phantom Detective” Hong Gil Dong është një detektiv privat shumë i zoti e me një kujtesë të jashtëzakonshme. Ndërkohë që vazhdon të ndjekë zotimin që i ka bërë të ëmës…

Country:
Genre: Aksion, Dramë