"Sung-hoon Kim"
Rampant (2018)
HD
IMDb: 6.3
121 min

Princi i ri dhe i dhënë pas qejfeve, Li Çung kthehet në qytetin e tij të lindjes Joseon, pasi vëllai i tij vritet dhe i lë si amanetin e fundit…

Country:
HD Confidential Assignment (2017) 2017 6.5
Confidential Assignment (2017)
Confidential Assignment (2017)

Confidential Assignment (2017)

Aksion  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Confidential Assignment (2017)
HD
IMDb: 6.5
124 min

Kur një organizatë krimi nga Koreja e Veriut kalon kufijtë dhe futet në tokën e Koresë së Jugut, një detektiv i Koresë së Jugut duhet të bashkëpunojë me një detektiv…

Country:
Genre: Aksion