"Sung-su Kim"
HD The Flu (2013) 2013 6.7
The Flu (2013)
The Flu (2013)

The Flu (2013)

Aksion Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Flu (2013)
HD
IMDb: 6.7
122 min

Krijohet një gjëndje alarmi kur një grip shpendësh shpërndahet në një qytet në Korenë e Jugut, 20 kilometra larg Seulit.

Country:
Genre: Aksion, Dramë
HD Asura: The City of Madness (2016) 2016 6.6
Asura: The City of Madness (2016)
Asura: The City of Madness (2016)

Asura: The City of Madness (2016)

Aksion Krim  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Asura: The City of Madness (2016)
HD
IMDb: 6.6
136 min

Një polic i dyshimtë gjendet i dyzuar mes punëve të paligjshme të brendshme dhe kryebashkiakut të korruptuar të qytetit.

Country:
Genre: Aksion, Krim