"Susanna White"
HD Woman Walks Ahead (2017) 2017 6.6
Woman Walks Ahead (2017)
Woman Walks Ahead (2017)

Woman Walks Ahead (2017)

Dramë Histori Western  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Woman Walks Ahead (2017)
HD
IMDb: 6.6
101 min

Katerina Uelldon, piktore portretesh nga Bruklini i 1890-ës, shkon në Dakota për të pikturuar portretin e Siting Bullit dhe ngatërrohet në problemin e njerëzve të Lakotës mbi të drejtën e…

Country:
HD Our Kind of Traitor (2016) 2016 6.2
Our Kind of Traitor (2016)
Our Kind of Traitor (2016)

Our Kind of Traitor (2016)

Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Our Kind of Traitor (2016)
HD
IMDb: 6.2
108 min

Një çift e gjejnë veten të përfshirë në planin e një oligark rus, dhe shpejt gjenden midis Mafias ruse dhe Shërbimeve Sekrete Britanike, asnjërit prej të cilëve nuk mund të…

Country: ,
Genre: Thriller