"Sylvester Stallone"
HD Rambo (2008) 2008 7.0
Rambo (2008)
Rambo (2008)

Rambo (2008)

Aksion Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Rambo (2008)
HD
IMDb: 7.0
92 min

Në Tajland, Xhon Rambo u bashkohet një grupi të mercenarëve për të marrë një vend të shkatërruar nga lufta, dhe për të shpëtuar një grup të punëtorëve që u rrëmbyen…

Country: , ,
The Expendables (2010)
HD
IMDb: 6.5
103 min

Barni Ros është lider, i një grupi mercenarësh me aftësi të jashtëzakonshme që paguhen nga Z. Kisha për të kryer një punë shumë të rrezikshme. Ata duhet të vrasin diktatorin…

HD Rocky Balboa (2006) 2006 7.1
Rocky Balboa (2006)
Rocky Balboa (2006)

Rocky Balboa (2006)

Dramë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Rocky Balboa (2006)
HD
IMDb: 7.1
102 min

Tridhjetë vjet pas rënies së gongut të parë, Roki Balboa rikthehet prej pensionit, dhe vesh dorezat e tij, për ndeshjen e fundit, kundër kampionit sundues të peshave të rënda, Mejson…

Country:
Genre: Dramë
HD Rocky IV (1985) 1985 6.9
Rocky IV (1985)
Rocky IV (1985)

Rocky IV (1985)

Dramë  1985 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Rocky IV (1985)
HD
IMDb: 6.9
91 min

Boksieri i Bashkimit Sovjetik, Ivan Drago, vjen në Amerikë për t’u bërë pjesë e boksit profesionist të peshave të rënda. Në ndeshjen e parë miqësore ai vret Apollo Kridin. Roki…

Country:
Genre: Dramë
HD Rocky III (1982) 1982 6.8
Rocky III (1982)
Rocky III (1982)

Rocky III (1982)

Dramë  1982 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Rocky III (1982)
HD
IMDb: 6.8
99 min

Pasi fiton titullin Kampion i botës për peshat e rënda, Rokit i duhet të ndeshet me një kundërshtar të pamëshirshëm por këtë herë ka mbështetjen e ish-Kampionit botëror Apollo Krid.

Country: ,
Genre: Dramë
HD Rocky II (1979) 1979 7.3
Rocky II (1979)
Rocky II (1979)

Rocky II (1979)

Dramë  1979 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Rocky II (1979)
HD
IMDb: 7.3
119 min

Roki edhe pasi terhiqet nga boksi zyrtar pas ndeshjes se pare me Apollon, ne kushte te veshtira ekonimike dhe per te mbrojtur nderin e tij zbret edhe njehere ne ring…

Country:
Genre: Dramë